Gracze chcą akcji charytatywnej na ratunek Australii

Jeśli jesteście na bieżąco z wydarzeniami na świecie zapewne zauważyliście, że w Australii trwa fala pożarów, z którą kraj nie potrafi sobie sam poradzić. Gracze chcą aby Blizzard uruchomił akcję charytatywną na ratunek Australii.

akcja charytatywna overwatch

Akcja z pewnością jest bardzo na czasie. Płoną ogromne tereny zalesione i pastwiska. Do pomocy ściągnięto strażaków ze Stanów Zjednoczonych i Kanady jak również jednostkę Navy Seals, która ma pomagać w ewakuacji ludzi z terenów zagrożonych pożarem.

Na Reddicie pojawił się post, w którym gracze proszą deweloperów aby stworzyć akcję charytatywną, w której zbierane byłyby środki na ratunek Australii.

Akcja charytatywna w stylu Goździka Łaski

W Overwatch znajduje się już jedna skórka strażaka. Posiada ją Mei.

Jednak fani wpadli na pomysł aby akcja charytatywna objęła bohaterów pochodzących z Australii, czyli Złomiarza i Wieprza. Blizzard jak do tej pory zorganizował tylko jedną akcję charytatywną, w której gracze mogli pomóc w badaniach nad rakiem piersi kupując skórkę Goździk dla Łaski.

Widziałem już kilka zbiórek na pomoc Australii i podczas jednej akcji na Facebooku zebrano niemal 80 milionów dolarów. Sądzę, że gdyby Blizzard raz w roku brał udział w takich akcjach i sponsorował je poprzez wprowadzenie płatnej skórki więcej osób chętnie płaciło by na to pieniądze.

Jednak znając życie akcja ta nie spotka się z aprobatą Blizzarda. Firma jest bardzo wycofana gdy idzie o akcje charytatywne. Jedyne akcje w jakich bierze udział to te zorganizowane przez nich samych podczas BlizzConu.

Widzielibyście Złomiarza i Wieprza w skórkach strażaków?