Gracze domagający się powrotu skórki Goździk dla Łaski w Overwatch 2 otrzymali odpowiedź

Gracze Overwatch 2, którzy domagali się powrotu skórki Goździk dla Łaski, otrzymali odpowiedź od producenta gry.

gracze proszą o powrót skórki Goździk Łaski w Overwatch

Goździk, a potocznie Różowa Łaska to jedna z najrzadszych i najlepiej ocenianych skórek Overwatch, która była dostępna przez ograniczony czas w grze w ramach wsparcia finansowego Fundacji Badań nad Rakiem Piersi. Skórka, która kosztowała wówczas 15 dolarów, zawierała mnóstwo unikalnych efektów, które wyróżniały ją na tle innych kosmetyków bohaterki i była uważana za jedną z najładniejszych skórek wydanych dla tej bohaterki.

Była to również jedyna skórka charytatywna, która kiedykolwiek pojawiła się w Overwatch 2. Nic więc dziwnego, że fani tak bardzo domagają się od deweloperów jej powrotu. Tworzono liczne tematy na portalach społecznościowych czy nawet petycje z prośbami o jej powrót.

Nie ma planów na powrót skórki Goździk do Overwatch 2

Aby nie trzymać fanów w dalszej niepewności, na pytania dotyczące przyszłości skórki w Overwatch 2 odpowiedział producent gry, Jared Nessus. Wiadomość ta nie jest jednak zbyt pozytywna. Jared Nessus potwierdził, że nie ma aktualnie planów na jej powrót, choćby w płatnej formule.

Nie mamy na ten moment planów na przywrócenie Goździka Łaski.

Jared Nessus

Producent zauważył ponadto, że chociaż studio słyszy prośby o przywrócenie skórki, na ten moment ma inne priorytety przez co nie powróci ona w najbliższym czasie w żadnej formie.

Zdecydowanie nie chcę, abyś Ty ani ktokolwiek inny czuł się ignorowany lub niewysłuchany, ale w tej chwili skupiamy się na innych zadaniach. Jeśli to się zmieni, głośno damy o tym znać!

Powyższa wypowiedź potwierdza wcześniejsze wypowiedzi deweloperów. Niektórzy fani uważają, że jest to zasłona dymna ponieważ skórka w pierwotnej wersji kosztowała 15 dolarów. Aktualnie większość legendarnych skórek dostępnych w sklepie gry kosztuje grubo powyżej 20 dolarów.