Gracze wściekli z powodu braku dropu żetonów ligowych Overwatch

Wczorajszego dnia w sprzedaży pojawiła się skórka kozy dla Brigitte. Brak możliwości farmienia żetonów bardzo mocno wkurza graczy w Overwatch.

gracze wściekli o żetony overwatch league

Niedawno informowaliśmy Was, że gracze nie będą mieli możliwości zdobywania żetonów ligowych Overwatch League oglądając mecze na platformie Youtube. Deweloperzy nie opracowali jeszcze systemu integracji platform przez co nie da się połączyć kont Battle.Net z Youtube. Nie wszystkim spodobał się ten nowy pomysł.

Na Reddicie pojawiło się całkiem sporo tematów ze skargami na postępowanie Blizzarda. Gracze nie mogąc kupić skórki Brigitte wiedzą, że teraz albo zapłacą za nią prawdziwymi pieniędzmi albo będą musieli się obejść smakiem, a to już według nich jest niedopuszczalne. W tematach próbują wymusić aby Blizzard zapewnił każdemu darmowe dropy bądź pakiet 100 żetonów w ramach rekompensaty.

Jakkolwiek to brzmi mam wrażenie, że gracze za bardzo się przyzwyczaili do dostawania czegokolwiek i teraz wygląda to jak próba wymuszania. Żetony ligowe od samego początku miały być kupowane za prawdziwe pieniądze. Sam raz postanowiłem dokupić 100 żetonów aby nabyć jeden ze skinów dywizji. Dlatego dziwi mnie próba wymuszania żetonów. Owszem ich brak pokaże dziś czy liga będzie miała odpowiednią oglądalność czy była jedynie mechanizmem do zdobywania dropów.