Jeff Kaplan ma tylko jedną złotą broń!

Jeff Kaplan zaskoczył chyba wszystkich. Bez żadnej zapowiedzi pojawił się na streamie u Jay3 zdradzając, kto jest jego mainem oraz ile złotych broni posiada.

jeff kaplan odchodzi z blizzarda

Jeff Kaplan to bez wątpienia ikona Overwatch. Osobistość, która od lat prezentuje nam nowości na temat gry, odpowiada za całokształt produkcji. Ale Overwatch to nie tylko jego praca ale i pasja, której oddaje się w wolnych chwilach grając swoimi ulubionymi postaciami.

Przy okazji streamu u Jay3 Jeff Kaplan potwierdził ponownie jaki bohater jest jego mainem i do kogo ma złotą broń.

W rozmowie ze streamerem powiedział, że w dalszym ciągu uwielbia grę Reinhardtem. Nic dziwnego, że posiada do niego też złotą broń. Ale jest to również jedyna złota broń jaką posiada w Overwatch. Niektórzy mogliby powiedzieć co tak mało, ale na przykład w moim przypadku mimo przynajmniej kilku tysięcy punktów rankingowych do tej pory nie kupiłem ani jednej. Cóż, skrzynek też mam ponad 1000 i czekają na odpowiedni moment by Wam je otworzyć.

jeff kaplan ma tylko jedną złotą broń

Jeff Kaplan jest osobą, która wprost zagrywa się tankami. I mimo, że Overwatch to gra bardzo dynamiczna to sam najwyraźniej lubi statyczną grę Reinhardtem.

A jak tam Wasze mainy? Gracie głównie jedną postacią czy zmieniacie ich co jakiś czas?