Jeff Kaplan zaskoczył chyba wszystkich. Bez żadnej zapowiedzi pojawił się na streamie u Jay3 zdradzając, kto jest jego mainem oraz ile złotych broni posiada.

Jeff Kaplan to bez wątpienia ikona Overwatch. Osobistość, która od lat prezentuje nam nowości na temat gry, odpowiada za całokształt produkcji. Ale Overwatch to nie tylko jego praca ale i pasja, której oddaje się w wolnych chwilach grając swoimi ulubionymi postaciami.

Przy okazji streamu u Jay3 Jeff Kaplan potwierdził ponownie jaki bohater jest jego mainem i do kogo ma złotą broń.

W rozmowie ze streamerem powiedział, że w dalszym ciągu uwielbia grę Reinhardtem. Nic dziwnego, że posiada do niego też złotą broń. Ale jest to również jedyna złota broń jaką posiada w Overwatch. Niektórzy mogliby powiedzieć co tak mało, ale na przykład w moim przypadku mimo przynajmniej kilku tysięcy punktów rankingowych do tej pory nie kupiłem ani jednej. Cóż, skrzynek też mam ponad 1000 i czekają na odpowiedni moment by Wam je otworzyć.

jeff kaplan ma tylko jedną złotą broń

Jeff Kaplan jest osobą, która wprost zagrywa się tankami. I mimo, że Overwatch to gra bardzo dynamiczna to sam najwyraźniej lubi statyczną grę Reinhardtem.

A jak tam Wasze mainy? Gracie głównie jedną postacią czy zmieniacie ich co jakiś czas?

Tagi: , ,