Junker Queen nowym bohaterem Overwatch!

Podczas dzisiejszego pokazu Xbox & Bethesda Showcase zaprezentowano nowego bohatera, który pojawi się w Overwatch, Junker Queen!

junker queen nowym bohaterem Overwatch

Dzisiejszego wieczora odbył się pokaz Xbox & Bethesda Showcase, podczas którego zaprezentowano nowego bohatera w Overwatch. Junker Queen powielu plotkach ostatecznie pojawi się jako nowa grywalna postać. Sprawdziły się zatem przecieki sprzed kilku miesięcy

Junker Queen będzie prezentować umiejętności kontroli i bardz ofensywne, wśród których znajduje się coś w stylu przyciągnięcia, broń w stylu shotguna i ultimate, w którym bohaterka leci do przodu szarżując swoim toporem raniąc przeciwników znajdujących się przed nią.

Dodatkowo premiera trybu PvP Overwatch 2 pojawi się w formie Free-to-play, co oznacza, że każdy gracz na świecie będzie mógł zagrać w sequel produkcji całkowicie za darmo!

Co jeszcze ciekawsze znajdująca się lisia postac na zwiastunie to równiez nowy bohater. Deweloperzy potwierdzili to w oficjalnym wpisie na blogu PlayOverwatch.com

Dzisiaj, podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022, uchyliliśmy rąbka tajemnicy co do niespodzianek, jakie czekają na was w grze. Wspomnieliśmy między innymi o nowej bohaterce, Królowej Junkertown, która jest gotowa zaszaleć na pustkowiach. Pokazaliśmy również znanych wam bohaterów, którzy rozwinęli się z upływem lat. Mogliście też zobaczyć tajemniczą lisią postać, która prowadziła swą drużynę do bitwy.

Wygląda na to, że pokaz 16 czerwca będzie najważniejszym pokazem Overwatch od kilku lat. Nowi bohaterowie, nowe historie, i nowy cinematik, którego nie mogę się doczekać!