[KONKURS] Dziś polska premiera książki Bohaterka Numbani!

Dzisiejszego dnia swoją polską premierę ma pierwsza powieść w świecie Overwarch, Bohaterka Numbani.

premiera książki overwatch bohaterka numbani

Bohaterka Numbani ostatecznie trafiła do polskich księgarni. Pierwsza książka Overwatch opowiada historię budowy Orisy przez utalentowaną młodą inżynierkę Efi, która postanowiła wykorzystać swój geniusz w obronie Numbani przed atakami podobnymi do tego, podczas ktorego Doomfist ukradł rękawicę i siał zniszczenie na miejskim lotnisku.

Książka na świecie miała już swoją premierę, jednak musieliśmy chwilę poczekać na polskie wydanie, które dziś ostatecznie trafiło do polskich księgarni. Za polską wersję odpowiada wydawnictwo Insignis, które od kilku lat z powodzeniem tłumaczy większość polskich wydań powieści gier Blizzarda.

bohaterka numbani polska premiera

Wraz z wydawnictwem Insignis przygotowaliśmy dla Was kilka aktywności, podczas których przekażemy naszym czytelnikom aż 7 kopii książki. Na początku przyszłego tygodnia ruszymy z większością z nich jednak jedną sztukę możecie zgarnąć już dziś.

Jeśli chcecie wygrać książkę Bohaterka Numbani polubcie nasz post na Facebooku, a następnie odpowiedzcie na pytanie: W jaki sposób powstrzymalibyście Doomfista przed atakiem na Numbani?

Dziś rozdamy jedną sztukę, a pozostałe 6 w kolejnych aktywnościach!

Dla tych z Was, którzy nie chcą jednak czekać na konkursy odsyłamy do do internetowego sklepu Empik.com, gdzie nabędziecie książkę w cenie ok 32 złotych.