May the 4th be with You – czyli gdzie Overwatch spotyka Star Wars

Dzisiejszego dnia fani Star Wars obchodzą swoje święto. Warto zatem przyjrzeć się konceptom skinów z gwiezdnej sagi dla Overwatchowych bohaterów.

star wars overwatch crossover

Star Wars w światowej kinematografii z powodzeniem radzi sobie od lat 70 ubiegłego wieku. Marka, która z całą pewnością jest starsza aniżeli jakikolwiek nasz czytelnik miał ogromny wpływ na pokulturę. Toteż nie dziwi mnie fakt, że niektórzy fani marki zdecydowali się stworzyć koncepty bohaterów w strojach postaci ze Star Wars.

O dziwo nie jest ich tak dużo jak można byłoby sądzić. Zdecydowanie więcej konceptów widuję w przypadku Marvela i superbohaterów ani rycerzy Jedi. Te najlepsze możecie obejrzeć poniżej.

W klimatach Star Wars zdecydowanie znalazłby się również Żołnierz, który mógłby być w kombinezonie Szturmowca, McCree w roli Hana Solo, Winston w skórce Wookiego, Zenyattę jako C3PO albo Torbjorna w elementami uzbrojenia przypominające R2D2.

Jeden z fanów postanowił nie iść tak daleko ze skinami, ale za to zaprezentował jak wyglądałyby postacie Overwatch gdyby walczyły za pomocą mieczy świetlnych.

Szkoda tylko, że jest to jedynie propozycja ponieważ gracze nigdy nie zobaczą crossoverów w Overwatch. Według deweloperów zabrałoby to klimach charakteru postaci…