Misje-Wyzwania z Archiw Overwatch powracają!

BrS

Overwatch jest w bardzo trudnym okresie. Developerzy skupiają się głównie na Overwatch 2, aby jak najszybciej wypuścić grę na rynek. Gracze w tym czasie muszą uzbroić się w cierpliwość. Jeff Kaplan zapowiedział jakiś czas temu, że w 2020 wydarzeniach sezonowych nie pojawi się nic nowego.

Jak wiemy z poprzednich odsłon wydarzeń, Blizzardowi udało się przemycić drobne nowości. Bitwa na śnieżki z możliwością łapania i odrzucania śnieżek, to dobry przykład. Podczas Archiw 2020 pojawiła się nowość w postaci misji-wyzwań, które były odblokowywane co tydzień. Muszę przyznać, że bardzo mi się one spodobały!

W Insurekcji gracze mogli zmierzyć się z Przegrzaniem i Szklanym działem. Odwet wzbogacił się o Precyzyjne Uderzenie i Walkę w zwarciu. Natomiast Czarne Chmury Wzejście Krwawego Księżyca i Wściekłe Chmury.

Dlaczego o tym piszę? Powód jest bardzo prosty. Za przejście określonej misji zdobywa się spray i osiągnięcie. Jeżeli komuś nie udało się zdobyć oznaczeń podczas Archiw Overwatch 2020 to jest to świetna okazja. Pierwsza możliwość rozegrania tych misji będzie 26 maja (od dziś) i 3 czerwca. Później będziemy musieli czekać prawdopodobnie rok.

A Twoim zdaniem jaka misja jest najtrudniejsza? Podziel się opinią w komentarzu!