MVP Overwatch League Sinatraa odchodzi do Valorant!

Mocne poranne tąpnięcie. Sinatraa, który jest MVP Overwatch League w 2 sezonie odchodzi do organizacji Sentinels by reprezentować ją w Valorant.

sinatraa odchodzi z overwatch

Zaskakującą informację podało dzisiaj ESPN. Sinatraa porzuci swoją karierę w Overwatch na rzecz Valorant. Zawodnik zasłynął w Overwatch podczas mety goats, która przez ponad rok była jedyną graną metą w lidze. Utrata gracza z tak dużym doświadczeniem z pewnością będzie dużym ciosem dla ligi, szczególnie że w tym roku ma pojawić się skórka dla Zarii w Overwatch upamiętniająca jego osiągnięcia.

Organizacja Sentinels początkowo odmówiła komentarza, jednak po publikacji newsa na łamach ESPN potwierdziła, że Sinatraa opuszcza San Francisco Shock. Również włodarze ligi wydali krótkie oświadczenie ESPN, które brzmi następująco:

Jesteśmy wdzięczni za niesamowitą grę i osobowość Sinatry, którą wprowadził do społeczności, będziemy za nim tęsknić i życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości.

Jak wyjaśnił zawodnik w swoim Twittlongu, nie odczuwa już satysfakcji z gry w Overwatch. Decyzji nie podejmował od razu ale po wielu nieprzespanych nocach. Sam nie do końca jest pewien co wpłynęło na jego znudzenie grą czy to była kolejka ról czy może jednak bany.

Sinatraa jest pierwszą gwiazdą Overwatch, która porzuciła grę na rzecz Valoranta. Zawodnik związany jest z grą od samych beta testów, kiedy to rozpoczął swoje pierwsze streamy. Ostatni rok był największym sukcesem Sinatry właśnie dzięki mistrzostwu ligi w drugim sezonie rozgrywek oraz uzyskaniu tytułu MVP ligi.