Największa zmiana klienta Battle.net od lat.

Blizzard udostępnił swojej społeczności aktualizację aplikacji Battle.net

świąteczna promocja overwatch, wow, diablo, starcraft

Serwis Battle.net to niezwykle ważny aspekt historii Blizzarda. Jego korzenie sięgają aż do pierwszej odsłony sagi Diablo z roku 1996, i mało który launcher może pochwalić się taką tradycją. Jednak pewne rozwiązania z biegiem lat zaczęły stawać się nieco przestarzałe. Najnowsza aktualizacja ma poprawić płynność oraz kolejność korzystania z klienta, który umożliwia nam granie w WoWa, Overwatch, HotS, Diablo, Hearthstone, Starcrafta, a od kilku lat również CoDa.

New Battle.net Game Tab - World of Warcraft

Nowości to:

  • Ulepszona nawigacja i układ aplikacji – dzięki dodawaniu gier do ulubionych i zmienianiu ich rozmieszczenia jeszcze szybciej dostaniecie się do wybranych tytułów.
  • Znacznie bardziej rozbudowana sekcja wiadomości i zawartości gier w widoku całej strony.
  • Zupełnie odświeżony panel społecznościowy, dzięki któremu w zakładce każdej gry wyświetlani są wasi znajomi i ich aktywność.
  • Znaczące udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Nawigacja w aplikacji może się odbywać w większości z użyciem wyłącznie klawiatury. Zwiększyliśmy także wsparcie dla czytników głosowych ekranu oraz poprawiliśmy kontrast kolorów.
  • Nowe, skonsolidowane centrum powiadomień dla wiadomości i stanu pobierania gier.
The New Battle.net All Games Menu

Aplikacja jest póki co dostępna głównie w Ameryce Północnej, ale jeżeli chcecie mieć nowy wygląd u siebie wystarczy, że w ustawieniach klienta uruchomicie wersję Beta. Battle.net się zaktualizuje i będziecie mogli cieszyć się nowościami w każdym miejscu na świecie.