Niedostępne już skiny w Overwatch mogą powrócić do zakupu!

Brakuje Wam skinów, które były dostępne tylko ograniczony czas? Mogą powrócić do Overwatch!

unikalne skiny ponownie w overwatch

Od dłuższego czasu gracze narzekają na brak możliwości zakupu skinów, które były dostępne czasowo w Overwatch przy okazji określonych wydarzeń jak akcja charytatywna ze skórką Goździka dla Łaski czy skórki Atlantyckie i Pacyficzne z Overwatch League. Blizzard ujawnił, że część z nich jest rozważana do ponownego przywrócenia ich do zakupu w grze!

Informacja ta została ujawniona podczas przeprowadzonego ostatnio AMA. Odpowiedzi na pytanie udzielił Jon Spector, komisarz Overwatch League, który przyznał, że firma zastanawia się nad przywróceniem części skinów, a przynajmniej tych z Overwatch League.

Z punktu widzenia sklepu ligowego, rozważamy przywrócenie niektórych skinów Overwatch League z poprzednich lat.

Słowo rozważamy może oznaczać tak naprawdę wszystko. Blizzard może o tym myśleć, ale jeśli nie byłby zdecydowany na taką formułę standardowo dodano by, że nie dadzą jednoznacznej informacji w tym momencie. To standardowa zagrywka, aby uciszyć fanów i dobić ich marzenia. Tymczasem w tej wypowiedzi nie pojawił się taki fragment więc zdecydowanie musi być coś na rzeczy.

Oczywiście wypowiedź Spectora dotyczy wyłącznie skinów Overwatch League. Nie wiemy zatem czy skórka Goździka Łaski będzie miała szansę na powrót do gry czy nie. To pytanie pozostaje w dalszym ciągu otwarte. Jakie skiny chcielibyście, aby powróciły do Overwatch?