Nowa bohaterka Valorant to połączenie Łaski i Zenyatty z Overwatch

Wczorajszego dnia w sieci pojawił wizerunek nowego bohatera z gry Valorant, nowej strzelanki Riot Games. Odnoszę wrażenie, że umiejętności Sage to połączenie Łaski i Zenyatty,

valorant prezentacja sage

Valorant to produkcja, która ma konkurować bezpośrednio Counter-Strike, jednak umiejętności jakie posiadają poszczególni bohaterowie gry przywodzi mi na myśl Overwatch. W przypadku przecieku sprzed dwóch dni okazuje się, że jedem z bohaterów Valorant do złudzenia przypomina Łaskę, Moirę i Zenyattę.

Sage, bo tak nazywa się support w Valorant do złudzenia przypomina połączenie Łaski i Zenyatty z Overwatch. Bohaterka posługuje się kulami, w taki sam sposób jak Zenyatta. Jedna z jej umiejętności jest wręcz identyczna. Kula rzucona na sojusznika zaczyna go leczyć.

Drugą umiejętnością niemalże identyczną jak w Overwatch jest Wskrzeszenie. Bohaterka ma możliwość przywrócenia do życia jednego sojusznika i jej umiejętność jest ultymatywna.

Dwie pozostałe umiejętności można byłoby przydzielić do innych bohaterów Overwatch ale tylko w niewielkim podobieństwie. Aby była jasność nie piszę tego aby piętnować nową produkcję od Riot Games. Prowadząc portal o kilku grach po prostu takie rzeczy dużo bardziej rzucają się w oczy, ale również sam Overwatch nie jest odkrywczy.