Nowe legendarne Loot Boxy zawitały do Overwatch!

Wraz z rozpoczętym wczoraj nowym wyzwaniem w Overwatch do gry zawitał również nowy legendarny Loot Box!

Nowy legendarny loot box w Overwatch

Wyzwanie Smugi: Komiks to kolejne dwutygodniowe wydarzenie, które w Overwatch potrwa do 28 września. Gracze, którzy chcieliby zdobyć nową epicką skórkę Smugi, wystarczy że wygrają 9 spotkań w Szybkiej Grze, Salonie Gier bądź w Grach Rankingowych.

Co ciekawe, deweloperzy wprowadzili do gry nowy Loot Box. Dostępny jest wyłącznie dla osób, które kupią pakiet 5 standardowych skrzynek. Jako gratis otrzymają legendarną skrzynię, która zapewni jeden legendarny element kosmetyczny – w tym przypadku na 99,9% skin. Cena takiego pakietu wynosi 4,99€ co w przeliczeniu na polską walutę daje niespełna 24 PLN.

Poniżej prezentujemy wygląd skrzyni.

W porównaniu do poprzednich rodzajów skrzyń ta nie prezentuje się jakoś szczególnie. Ot nowa szara skrzynia ze złotymi elementami na boku i na górze. Poprzednie znacznie bardziej odznaczały się kolorystyką. Pierwsza to złota skrzynia dostępna w ramach Twitch Prime, druga natomiast rocznicowa legendarna skrzynia, dostępna podczas wydarzenia rocznicowego w Overwatch. Podobnie jak nowa tak i te zapewniały przynajmniej jeden legendarny przedmiot kosmetyczny.

Ktoś z Was już nabył swoją skrzynkę?