Nowe przedmioty kosmetyczne pojawią się w Overwatch 2

Nowe ogłoszenie o pacę na stronie Blizzarda potwierdza, że w Overwatch 2 pojawią się nowe przedmioty kosmetyczne.

nowe elementy kosmetyczne w Overwatch 2

Skiny, złote bronie, spreje, zwycięskie pozy, prezentacje zagrań, emotki, kwestie bohaterów czy ikony graczy. To elementy, które gracze mogą zdobyć podczas rozgrywki w Overwatch. Najnowsze ogłoszenie o pracę do działu Overwatch 2 sugeruje, że w produkcji Blizzarda pojawią się nowe przedmioty kosmetyczne.

Na stronie Blizzarda pojawiło się nowe ogłoszenie o pracę odnoszące się do Overwatch 2. Stanowisko nosi nazwę „Game Producer, Character Cosmetics”. Jak czytamy w ogłoszeniu osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za współpracę z zespołami odpowiedzialnymi za tworzenie przedmiotów kosmetycznych dla bohaterów do Overwatch 2. Jednak to co najbardziej zwraca moją uwagę to następujące zdanie:

Od projektowania nowych typów nagród kosmetycznych po najnowszą skórkę D.Vy.

Niestety nie wiemy jakiego rodzaju będą to przedmioty kosmetyczne. Blizzard na pewno rozpatruje skiny broni, jako że jest to gorący temat w społeczności gry. Wśród nowych elementów kosmetycznych mogłyby znaleźć się różne efekty umiejętności dla trybu PvE, emblematy do być może zmodyfikowanych profili graczy czy też przywieszki do broni, które znamy chociażby z Valorant.

Na te informacje przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać. Overwatch 2 nie ma daty premiery, ale wiemy na pewno, że nie odbędzie się ona w 2021 roku. Informacja ta została potwierdzona podczas konferencji podsumowującej wyniki finansowe firmy…