Nowy bohater w czwartek?! Znani youtuberzy potwierdzają stream w tym dniu

Lot Stylosy do Los Angeles potwierdził nas w jednym. Nadchodzi duża nowość i w naszym przekonaniu to nowy bohater. Ten ma zostać ujawniony już w najbliższy czwartek, a potwierdzeniem na to są zapowiedzi youtuberów, którzy mają streamować w czwartek.

nowy bohater w czwartek

Przypomnijmy, Stylosa, jeden z najpopularniejszych na świecie influencerów Overwatch poleciał niedawno do Los Angeles na spotkanie z Blizzardem.

Niedługo potem Stylosa publikuje zdjęcie prezentujące jego osobę w towarzystwie Jeffa Kaplana oraz przedstawiciela społeczności parkourowej. Niejako zdradziło to nam, że planowana nowa postać będzie posiadała umiejętności parkour.

Natomiast wczorajszego dnia kilku influencerów potwierdziło swoje streamy w Overwatch w najbliższy czwartek. Alphacast, który jest najpopularniejszym influencerem Overwatch we Francji ujawnił, że w czwartek będzie streamował nowy kontent ale nie może zdradzić nic bo ma podpisane NDA. Również Stylosa w swoim najnowszym materiale na Youtube potwierdził, że Overwatch czeka nowe ogłoszenie w przyszłym tygodniu. Co prawda dnia nie zdradził, ale wyręczył go tym Alpha.

Czyżby zatem nowy bohater pojawił się w Overwatch jednak wcześniej niż myśleliśmy? Nowy bohater może pojawić się na serwerach PTR gdzie będzie go można testować przez najbliższe dwa tygodnie aby po zakończeniu wydarzenia pojawił się od razu na serwerach live. Ograniczy to jednak możliwości zdobywania przez graczy skrzynek eventowych. Z kolei inni gracze uważają, że nowy bohater trafi od razu na serwery live aby nie dzielić graczy na tych, którzy chcą zdobywać skrzynie, a tych których interesuje poznanie mechaniki nowego bohatera.