Od dziś można kupić legendarne skórki D.Vy i Reinhardta w Overwatch! Jak je zdobyć?

Od dzisiejszego wieczora w Overwatch pojawią się dwie nowe legendarne skórki D.Vy i Reinhardta. Tłumaczymy jak je odebrać!

legendarne skiny D.Vy i Reinhardta od dziś do odebrania w Overwatch

Dwa tygodnie temu Blizzard zapowiedział dwie nowe legendarne skórki Overwatch League, które gracze będą mogli zdobyć przez ograniczony czas. Skórki Celestial D.Va oraz Gaia Reinhardt można zdobyć od dzisiejszego dnia tj. 29 września do 12 października włącznie.

O tym jak wyglądają skórki i co przyświecało deweloperom gdy je tworzyli możecie obejrzeć na poniższym materiale wideo.

Jak zdobyć legendarne skórki D.Vy i Reinhardta?

Aby móc odebrać obie skórki gracze muszą posiadać tokeny ligowe. Te można zdobyć za oglądanie rozgrywek Overwatch League poprzez integrację konta Battle.Net z oficjalną aplikacją mobilną bądź poprzez stronę internetową. Tym, którzy nie zdołali nabyć tokenów pozostaje ich zakup w oficjalnym sklepie Blizzarda. Najmniejszy pakiet tokenów można nabyć za 4,99$.

Liczbę posiadanych tokenów można sprawdzić wchodząc w zakładkę Overwatch League w grze, gdzie są widoczne w prawej, górnej części strony.

Każdy ze skinów kosztuje 200 tokenów, co oznacza, że w sumie musicie posiadać ich 400. Aby odebrać skórki należy wybrać z menu sklepu Overwatch League w grze ikonę ligi znajdującą się na samym dole. Następnie w panelu po lewej stronie znajdą się elementy, które możecie wybrać (dla przykładu zrzut z listą skinów drużyny Atlanta Reign).

Aby nabyć wybraną skórkę należy kliknąć po prawej stronie button Odblokuj i potwierdzić chęć przeznaczenia tokenów na dany skin. Oczywiście nie kupujcie teraz żadnych skórek drużynowych i poczekajcie na skiny D.Vy i Reinhardta gdy pojawią się dzisiejszego wieczora.

Patch wprowadzający nowe skórki powinien pojawić się w grze około godziny 20:00.