Opowiadanie Overwatch Reaper’s Code of Violence już w sieci!

Blizzard opublikował nowe opowiadanie związane z nadchodzącym jutro mini wydarzeniem/wyzwaniem Reaper's Code of Violence (pol. Kodeks Przemocy).

Już jutro zadebiutuje kolejne mini wyzwanie w Overwatch: Reaper’s Code of Violence Challenge. Wydarzenie to pozwoli graczom zdobyć nową skórkę Żniwiarza, ikonę gracza oraz spreje tak w grze jak i podczas Twitch dropów, które będzie można zdobyć na naszym kanale Rushingturtles. Jednak dzisiejszego wieczora opublikowano nowe opowiadanie w świecie Overwatch. Kodeks Przemocy bo tak nazywa się opowieść autorstwa Brandona Eastona porusza wątki motywacji, przeszłości i problematycznych relacji z innymi członkami 'Szponu’ samego Gabriela Reyesa vel. Żniwiarza.

„Kodeks Przemocy”, gdzie głównym bohaterem jest Gabriel Reyes, znany jako 'Żniwiarz’ został opublikowany na oficjalnej stronie również w języku polskim.

W publikacji poznajemy ukryte pod maską emocje szarpiące byłym liderem Blackwatch, które doprowadziły go do miejsca w którym aktualnie się znajduje.

Czy odnajdzie się w towarzystwie notorycznych i bezpardonowych indywidualistów? Czy nadal będzie szukał swojego miejsca, gdzie będzie mógł realizować swoje zamiary?