Overwatch 2 bombardowany negatywnymi ocenami po premierze na Steam

Premiera Overwatch 2 na platformie Steam zakończyła się imponującą klęską. Produkcja jest bombardowana negatywnymi opiniami.

overwatch 2 review bombing

Overwatch 2 nie ma dobrego okresu. Blizzard katastrofalnych w skutkach decyzjach dotyczących rozwoju gry, postanowił zdobyć nowych graczy za pośrednictwem platformy Steam. Niestety premiery na tej platformie nie może uznać za udaną. W niespełna 24 godziny od pojawienia się gry na platformie Valve, gra zebrała zaledwie 15% pozytywnych opinii, przy czym większość ma status „przytłaczająco negatywne”.

Nie jest to dobra wiadomość dla deweloperów, którzy najpewniej nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Dodatkowo statystyki Steam Charts wskazują, że w Overwatch 2 aktualnie gra około 62 tysiące osób w jednym momencie. Nie daje to jednak grze szans na pojawienie się w top 10 platformy.

Premiera paczki misji fabularnych w Overwatch 2

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Blizzard zdecydował się na premierę na Steam przy okazji największej aktualizacji w historii gry. Poza nowym bohaterem Illari, nowym trybem Flashpoint, oraz całą masą zmian balansu i UI wprowadzono paczkę 3 kooperacyjnych misji fabularnych, które pchnęły do przodu wątek fabularny produkcji.

Pakiet misji fabularnych można kupić za 15 dolarów (65 PLN na Steam). Wraz z 3 misjami gracze otrzymują dostęp do płatnej Przepustki Bojowej i bohaterki Sojourn.