Overwatch 2 dopiero po BlizzCon 2020

Na premierę zeszłotygodniowego ujawnienia Overwatch 2 przyjdzie nam poczekać przynajmniej do BlizzCon 2020.

overwatch 2 opóźnione

A tak przynajmniej twierdzi francuski influencer Overwatch, Alphacast. Na łamach swojego profilu na Twitterze zamieścił wpis, w którym potwierdził, że Jeff Kaplan podczas rozmowy z nim ujawnił datę premiery w 2020 roku.

Jeff Kaplan podczas konferencji prasowej z dziennikarzami poinformował również, że na jakiś czas deweloperzy będą musieli przymilknąć i skupić się na nowościach, które są produkowane dla Overwatch 2. Dodatkowo przyznał, że kolejne większe ogłoszenia odnośnie projektu pojawią się najpewniej na BlizzCon 2020.

Overwatch z dalszym wsparciem i aktualizacjami

Pierwsza część Overwatch nie pozostanie jednak bez wsparcia. W dalszym ciągu gra będzie otrzymywała kolejne elementy kosmetyczne w postaci skórek, emotek czy prezentacji zagrań.

W grze pojawią się również dodatkowe funkcjonalności jak deathmatch w trakcie kolejkowania czy nowe edycje wydarzeń sezonowych.

Niestety w związku z pracami nad drugą częścią gry Archiwa Overwatch nie otrzymają już nowych misji i czwarta edycja wydarzenia będzie jedynie zaktualizowana o nowe elementy kosmetyczne.