Overwatch 2 nie w 2021 roku? Koreański aktor głosowy Genjiego nie rozpoczął pracy nad kwestiami bohatera

Ostatnimi czasy pojawiło się kilka plotek dotyczących potencjalnych opóźnień premiery Overwatch 2. Koreański aktor głosowy Genjiego nie rozpoczął nawet pracy nad kwestiami bohatera.

overwatch 2 opóźnione

Overwatch 2 ma wprowadzić sporą kampanię fabularną w trybie PvE. Każdy z bohaterów ma otrzymać możliwości rozwoju bohatera, modyfikacje istniejących umiejętności w postaci talentów oraz całą masę misji fabularnych, które pchną Overwatch mocno do przodu.

Jednak do dnia dzisiejszego nie poznaliśmy nawet przybliżonej daty premiery Overwatch 2. Wszystkie publikowane informacje nie są oficjalne i nie pochodzą z oficjalnych źródeł. Są jedynie „przeciekami” co do których, można, aczkolwiek nie trzeba mieć zaufania. Jason Schreier czy Metro dotarli do informacji jakoby Overwatch 2 był daleko od premiery.

Tymczasem koreański aktor głosowy Genjiego ujawnił, że nie otrzymał jeszcze informacji dotyczących jego pracy na planie Overwatch. Informacje te dla zachodnich mediów przekazał również Naeri.

Overwatch 2 nie wprowadzi rewolucji. PvP nie doczeka się gigantycznych zmian. Jednak fani coraz bardziej niecierpliwią się na wieści o kolejnej odsłonie, szczególnie, że Echo miała być ostatnim bohaterem przed premierą sequela. A przypomnę bohaterkę dodano do gry w kwietniu zeszłego roku.