[Plotka] Overwatch 2 bez bety, nowy bohater i animacja o Farze

Na 4Chanie pojawił się "przeciek", z którego wynika, że Overwatch 2 nie będzie miało beta testów, a podczas BlizzCon mamy otrzymać nowego bohatera i animację o Farze.

plotki blizzcon 2021

Dzisiejszej nocy na 4Chanie pojawił się rzekomy przeciek z nowymi informacjami dotyczącymi nowości jakie otrzymamy podczas panelu Overwatch 2 na BlizzCon. Zaznaczam jednak, że 4Chan często prezentował fejkowe leaki i bodajże tylko jeden z nich się sprawdził. Warto jednak mieć rękę na pulsie i dyskutować o tym czego możemy się doczekać.

Owy post ujawnia, że Overwatch 2 nie doczeka się fazy beta testów. Gra ma mieć od razu premierę w 2022 roku, a pierwsza odsłona gry nie otrzyma żadnego nowego bohatera. Zaprezentowany ma być natomiast bohater wsparcia, którym ma być członek organizacji ochroniarskiej Hellix, do której należała Phara. Organizacja ta ma być rzekomo zaprezentowana jako wroga podobnie jak Talon czy Sektor ZERO.

Powyższa plotka głosi również, że podczas BlizzCon 2021 gracze otrzymają nową animację z Farą w roli głównej. To właśnie na niej ma zostać zaprezentowany nowy bohater i wątek fabularny organizacji Hellix. Wiemy jednak, że produkcja animacji z Farą byłby zbyt dużym kosztem dla Blizzarda na jaki nie mogą sobie pozwolić. Wspominał o tym Jeff Kaplan, który wyraźnie zaznaczył, że mimo chęci stworzenia takiej animacji jej koszty przerosłyby możliwości biznesowe takiej akcji.

Oczywiście wszystkie powyższe informacje należy brać z dużym dystansem. Blizzard z pewnością zaprezentuje nam jakąś animację czy nowe postacie, które pojawią się w grze. Jednak całość zakończy się niestety kolejnym rokiem wyczekiwania…