Poznaliśmy głos polskiej Królowej Junkertown w zwiastunie Overwatch 2

Dzisiejszego dnia opublikowano polski zwiastun Overwatch 2, w którym po raz pierwszy usłyszeliśmy aktorkę głosową Królowej Junkertown, nowego Tanka w grze.

polska aktorka głosowa Królowej Junkertown w Overwatch 2

W miniony weekend odbył się pokaz Xbox & Bethesda Showcase, podczas którego poznaliśmy datę premiery Overwatch 2 i Diablo 4. Zaprezentowano wówczas nowe zwiastuny i prezentacje rozgrywki obu gier. Zaś w dniu dzisiejszym na polskim kanale Youtube Overwatch pojawiła się spolonizowana wersja zwiastunu, w którym poznaliśmy głos nowej bohaterki Królowej Junkertown.

Aktorą, która wciela się w rolę Królowej Junkertown nazywa się Monika Węgiel-Jarocińska i jest już osobą bardzo doświadczoną w dubbingu filmów i gier komputerowych. Brała udział już wcześniej w podkładaniu głosu do postaci z innych gier Blizzarda takich jak Diablo III czy Starcraft 2, ale i produkcji innych studiów jak League of Legends, Apex Legends, Wiedźmin: Dziki Gon czy filmowych produkcji Shazam, Avengers, Czarna Pantera czy Thor: Ragnarok.

Porównując głos anglojęzycznej aktorki i polskiej zauważa się oczywiście różnice akcentu, jednak w porównaniu do innych bohaterów w polskiej wersji Monika jako Królowa brzmi wprost idealnie.

Tymczasem przed nami ważny pokaz. Już w najbliższy czwartek, 16 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się pokaz, podczas którego poznamy szczegóły przyszłości Overwatch 2 jako marki, na który serdecznie Was zapraszamy.

Tego samego dnia na łamach naszego portalu pojawi się sporo informacji dotyczących przyszłości gry!