Problemy z przyznawaniem skórek Contenders

Niestety typowe problemy z usługami i mechanizmami przyznawania nagród za oglądanie rozgrywek Contenders i Overwatch League powracają.

Wiele osób znów zgłasza problemy z odblokowaniem skórek i sytuacjami gdzie nie mogą odblokować drugiej skórki za większą ilość godzin (15h) lub odblokowane mają skórki za większą ilość godzin, ale nie mają odblokowanej skórki za mniejszą ilość (7h).

Z pomocą usiłuje przyjść MVP amerykańskiego forum. Znany i lubiany „WyomingMyst” znów poświęca swój prywatny czas na poprawianie pracy developerów wielomiliardowego studia (dla którego nawet nie pracuje). Prosi aby ludzie zgłaszali problemy w osobnych wątkach na forum/reddit. Tam będzie krok po kroku usiłował zebrać dane co do skali problemu i coś indywidualnie wskórać.

WyomingMyst potwierdził mi, że najpierw zajmie się wykrywaniem, na których transmisjach wystąpił problem, oraz skupi się nad problemem ze skórką Echo. Gracze którzy otrzymali Echo, a nie otrzymali Brigitte będą musieli poczekać do końca terminu, kiedy ta skórka będzie możliwa do odblokowania.

Poświęcenie Craiga jak zawsze szanuję, ale niestety moim zdaniem są to dość desperackie zabiegi. Sam miałem na starcie drugiego sezonu OWL problemy z zalogowaniem się na stronę OWL (kilku użytkowników strony mi świadkiem jak długą batalię toczyłem z supportem). Wysyłałem im raporty, skany, cuda wianki, resety, restarty…. i problem „sam” zniknął po chyba 2 miesiącach.

WyomingMyst skompilował na forum listę kroków jakie należy podjąć aby zminimalizować ilość potencjalnych problemów, a możliwych do wyeliminowania indywidualnie przez użytkownika.

https://us.forums.blizzard.com/en/overwatch/t/contenders-skins-missing-echo-but-got-brigitte-post-here/606324

Ktoś z Was natrafił na powyższy problem?