[Przeciek] Jetpack Cat jako skill, Brigitte z tarczą Reinhardta

Dzisiejszej nocy w sieci pojawił się przeciek talentów Brigitte i Moiry. Wynika z niego, że w Overwatch 2 zobaczymy jednak Jetpack Cat.

jetpack cat w overwatch 2

Przecieki są czymś, na co trzeba zwracać szczególną uwagę. Duża część jest legitna, ale zdarzają się też fejkowe, tworzone specjalnie by zmylić graczy i media. Nie mamy pewności co do prawdziwości owego przecieku, ale zamieszczamy go, abyście sami o tym zdecydowali.

Dzisiejsza noc pozwoliła nam poznać talenty, jakie potencjalnie ma posiadać Brigitte i Moira w Overwatch 2. W przypadku tej pierwszej najbardziej zastanawiający jest talent Mitzi, który powoduje pojawienie się Jetpack Cata. Ten z kolei ma wspierać bohaterkę i jej sojuszników w walce z przeciwnikami.

Ciekawie prezentuje się również umiejętność Godfathers’s Legacy, który pozwala Brigitte używać tarczy Reinhardta, stając się jeszcze bardziej tankiem.

Umiejętności Moiry wydają się jeszcze ciekawsze. Jedna z nich pozwala kraść życie z kilku przeciwników na raz, podczas gdy sam ult ma tworzyć leczącą chmurę wokół siebie.

Ale to co powoduje, że ten przeciek może być fejkiem, to chociażby niezmienione modele bohaterek. Brigitte i Moira wyglądają identycznie jak w klasycznym Overwatch. A wszyscy zaprezentowani bohaterowie na gameplayu z Blizzconu mieli całkowicie zmieniony design. Druga rzecz, która może przekreślać prawdziwość leaku to nazwa ulta Moiry. Zamiast Coalescence mamy tam Evaneacence. A nazwa ta przywołuje mi z pamięci zespół rokowy z początku XXI wieku.