Rework Roadhoga testowany jako DPS w kolejce 1/3/2!

Wraz z pojawieniem się tematu o zmianie kolejki ról na 1/3/2, Jeff Kaplan zdradził jak w takim systemie funkcjonowałby Wieprzu jako DPS!

rozdział tanków i off-tanków

Wieprzu jest jednym z popularniejszych tanków w Overwatch. Widzę go niemal w 3/4 meczów, które rozgrywam w Overka i zmiany jakie testuje na nim Blizzard są bardzo ciekawe.

Zanim jednak do nich przejdę pamiętajcie proszę, że to jedynie koncept deweloperów do ewentualnego wprowadzenia kolejki 1/3/2, gdzie musieliby przenieść niektórych tanków do roli DPS.

Rework Wieprza w kolejce ról 1/3/2

I tak oto Wieprzu po wprowadzeniu kolejki rol 1/3/2 posiadałby raptem 440 punktów życia, z dotychczasowych 600. Dodatkowo jego umiejętność leczenia Odsapnij miałaby jedynie funkcję odzyskiwania punktów życia. Zniknęłaby zatem redukcja obrażeń, a dodatkowo jego podstawowy atak Szmelcownica musiałaby doczekać się licznych zmian aby dostosować go do roli DPSa.

Są to bardzo odważne zmiany, które niemalże równałyby się z tytułem reworku bohatera, ale w Overwatch widzieliśmy już kilka postaci, które przechodziły drastyczne zmiany aby dostosować je do rozgrywki. W całej historii gry największej liczby zmian doczekali się Łaska, Symmetra i Torbjorn.

Myślicie, że to dobre rozwiązanie aby w roli tanków pozostawić jedynie kilka postaci, a offtanków przenieść do roli bohaterów natarcia?