Roadhog, Zaria i D.Va z ogromnymi zmianami balansu z premierą Esperymentalnej Karty!

Dzisiejszego dnia pojawi się Karta Eksperymentalna, dzięki której gracze będą mieli możliwość testowania najbardziej zwariowanych pomysłów deweloperów. Na pierwszy rzut idą ogromne zmiany balansu Roadhoga, Zarii i D.Vy.

rozdział tanków i off-tanków

Jutrzejszy dzień poza premierą wyzwania Ashe: Mardi Gras ma przynieść również aktualizację wprowadzającą nowy tryb do Overwatch. O nowościach poinformował Jeff Kaplan w najnowszym Developer Update.

Zmiany kolejki ról na 1/3/2

Od dnia jutrzejszego w Overwatch pojawi się nowa kolejka ról, która z systemu 2/2/2 zmieni się na system 1/3/2 co oznacza jednego tanka, trzech DPSów i 2 supportów. Zmiana zostanie wprowadzona w ramach Eksperymentalnej Karty, którą testować będą mogli zarówno gracze na PC jak i na konsolach.

Dodatkowo wraz z nową kolejką ról w grze pojawią się ogromne zmiany balansu dotyczące Roadhoga, Zarii i D.Vy. Deweloperzy musieli znaleźć sposób aby off-tanki stały się bardziej tankami. Nie ujawniono jakie konkretnie to zmiany, ale gracze zobaczą je wyłącznie w tym konkretnym trybie.

Ciekaw jestem w jaki sposób zostaną wzmocnieni Ci bohaterowie. Mam dziwne wrażenie, że otrzymają również reworki umiejętności zapewniające więcej osłon sojusznikom.

Jak myślicie, jakoe to zmiany?