Seagull twierdzi, że Genji to bot i nie jest warty uwagi prosów

Były zawodnik Overwatch League i jeden z najpopularniejszych aktualnie streamerów Overwatch, Seagull, ujawnił dlaczego Genji nie jest warty uwagi aby nim grać.

nowy eksperyment buff i nerf genijego

Podczas jednego z ostatnich streamów Seagull został zapytany przez jednego z widzów czy kiedykolwiek zamierza powrócić do gry Genjim. Seagull nie miał dla niego zbyt dobrych wiadomości. Uznał, że Genji jest botem, którego jedynym zadaniem jest użycie ulta przez co stał się bezsensowną postacią.

Nie ironizując i nie żartuję, Aktualnie nie. Sądzę, że Genji jest śmieciową postacią, która została przekształcona w bota ultów jakoś w 2017 roku i nie miałem nigdy potem potrzeby gry nim przez to, że jest tak zawodzącą postacią.

Co ciekawe, Seagull zasłynął w społeczności Overwatch właśnie dzięki grze Genjim podczas beta testów Overwatch. Jednak z czasem gdy dochodziły kolejne postacie i zmiany balansu, Genji okazał się niezbyt przydatny.

Nie wiemy czy Genji przejdzie jakiś rework. Wiemy, że przez ostatnie lata był buffowany jednak czy to zmieni się wraz z premierą Overwatch 2, nie ma pewności.

Grywacie Genjim? Przydaje się w meczach poza użyciem ulta?