Skiny All Stars powrócą do Overwatch?

Możliwe, że skiny All Stars powrócą do Overwatch. Na serwerach PTR zniknęły z sekcji Legacy!

powrót skórek All Stars do Overwatch

Skiny All Stars oraz unikalne skórki Overwatch League, które były dostępne czasowo mogą powrócić do Overwatch. Na serwerach PTR skiny te całkowicie zniknęły z sekcji Legacy. A jest to sekcja, w której znajdują się skórki, których gracze już nie mogą nabyć.

Na serwerach live skiny te są dostępne w dalszym ciągu. Skąd zatem zmiana na serwerach PTR? Ostatnio mieliśmy możliwość nabycia skórek okolicznościowych, MVP i zwycięzców OWL po raz kolejny. Blizzard udostępnił wówczas skórkę Brigitte, Doomfista, Winstona i Zenyatty. Tym razem jednak sprawa dotyczy sześciu skinów All Stars, które można było nabyć w pierwszych trzech sezonach rozgrywek. Są nimi Genji, Smuga, Łaska, Lucio, Reinhardt i D.Va.

A skoro skiny zniknęły z sekcji Legacy na serwerach PTR, bardzo prawdopodobne jest, że wkrótce zawitają do gry ponownie, dzięki czemu gracze będą mieli możliwość ich ponownego zakupu. W moim przypadku brakuje mi Smugi.

Kiedy skiny pojawią się w grze? Tego nie wiemy, ale patrząc po zmianach na PTR Blizzard okresowo zamierza udostępniać określoną pulę skórek do nabycia.