Możliwe, że skiny All Stars powrócą do Overwatch. Na serwerach PTR zniknęły z sekcji Legacy!

Skiny All Stars oraz unikalne skórki Overwatch League, które były dostępne czasowo mogą powrócić do Overwatch. Na serwerach PTR skiny te całkowicie zniknęły z sekcji Legacy. A jest to sekcja, w której znajdują się skórki, których gracze już nie mogą nabyć.

Na serwerach live skiny te są dostępne w dalszym ciągu. Skąd zatem zmiana na serwerach PTR? Ostatnio mieliśmy możliwość nabycia skórek okolicznościowych, MVP i zwycięzców OWL po raz kolejny. Blizzard udostępnił wówczas skórkę Brigitte, Doomfista, Winstona i Zenyatty. Tym razem jednak sprawa dotyczy sześciu skinów All Stars, które można było nabyć w pierwszych trzech sezonach rozgrywek. Są nimi Genji, Smuga, Łaska, Lucio, Reinhardt i D.Va.

A skoro skiny zniknęły z sekcji Legacy na serwerach PTR, bardzo prawdopodobne jest, że wkrótce zawitają do gry ponownie, dzięki czemu gracze będą mieli możliwość ich ponownego zakupu. W moim przypadku brakuje mi Smugi.

Kiedy skiny pojawią się w grze? Tego nie wiemy, ale patrząc po zmianach na PTR Blizzard okresowo zamierza udostępniać określoną pulę skórek do nabycia.

Tagi: , , , ,