Sombra w nowym skinie z Roku Szczura w Overwatch ma 6 zmieniających się twarzy

Część z Was na pewno zauważyła, część nie. Sombra w nowym skinie z Roku Szczura w Overwatch posiada 6 zmieniających się twarzy.

wszystkie maski Sombry Rok Szczura Overwatch

Według społeczności nowe skiny nie są do końca tym czego oczekiwano od deweloperów. Jednak trzeba przyznać, że motyw Sombry i jej skórki bije na głowę praktycznie wszystkie, które do tej pory widzieliśmy.

Wczorajszego dnia uruchomione zostało nowe wydarzenie w Overwatch, Rok Szczura. Do gry dodano nową nocną mapę Ilios, tryb Błyskawiczne Zdobywanie Flagi, w którym flagi znajdują się bardzo blisko siebie jak i cztery nowe skórki legendarne i 3 epickie, które będą do zdobycia w ciągu trzech kolejnych tygodni wyzwań.

Skin Sombry z kilkoma twarzami na Rok Szczura

Sombra w tym roku otrzymała swoją pierwszą skórkę z okazji Księżycowego Nowego Roku w Overwatch. Deweloperzy nazwali jej skina „Żonglerką Masek” dając do zrozumienia, że skin zawiera coś ciekawego z jej twarzą. I na pierwszy rzut oka nie zauważylibyśmy tego ale co kilka sekund Sombra zmienia swoją maskę aż sześciokrotnie. Poniżej prezentujemy wszystkie twarze Sombry w nowej skórce z Roku Szczura.

Efekt jest z pewnością piorunujący. Mi zdecydowanie się podoba.

Jak oceniacie ogólnie start wydarzenia? Na plus czy minus?