Szczegóły nowych trybów w wyzwaniach Zemsty Złomensteina w Overwatch!

Blizzard ujawnił już szczegóły nowych trybów, które dziś pojawią się w Overwatch.

Dzisiejszego wieczora rusza drugi tydzień wyzwań w Overwatch podczas Halloweenowej Grozy 2020. W zeszłym tygodniu gracze musieli stoczyć batalie w Mściwym Duchu oraz Szalonym Pędzie. Ale już o 20:01 do gry wprowadzone zostaną tryby Wybuchowe Złomniki i Ich Troje.

Wybuchowe Złomniki będzie trybem, w którym mobki zadają dodatkowe obrażenia wybuchając w pobliżu gracza. Nie można dopuścić aby znalazły się obok nas ponieważ poza obrażeniami zostaniemy również odrzuceni.

Ich Troje pozwoli grać w trybie jedynie trzem graczom. W ramach rekompensaty za brak czwartego zawodnika, bohaterowie będą zadawać większe obrażenia przeciwnikom. Oczywiście opis może być jednoznaczny, ale może okazać się, że w grze będzie jednak czterech graczy przy czym jeden nie będzie mógł atakować, a tylko leczyć.

Dzisiejsza premiera nowych wyzwań to nie wszystko. Od 20:01 zyskacie szansę na zdobycie kolejnej, epickiej halloweenowej skórki. W tym tygodniu rządzi Brigitte. Wystarczy 9 zwycięstw w dowolnym trybie (poza Własną Grą), aby cieszyć się z unikalnego skina.

W tym miejscu chciałbym Was zachęcić do udziału w kolejnym naszym streamie z okazji Halloweenowej Grozy. Podczas transmisji ponownie rozdamy trochę gadżetów z Overwatch oraz World of Warcraft! Wpadnijcie o 19:30 na kanał RushingTurtles na platformie Twitch.tv!

PS. Udało Wam się zdobyć odznaczenia za ukończenie zeszłotygodniowych trybów?