TikToker uduszony przez własnego partnera po kłótni o Overwatch

Amerykański TikToker podczas kłótni z partnerem po rozgrywce w Overwatch, został uduszony.

zabójstwo po kłótni w grze Overwatch

Niespełna 28-letni TikToker ze Stanów Zjednoczonych, Rory Teasley, został uduszony przez swojego wieloletniego partnera po kłótni jaka wywoła się po rozgrywce w Overwatch. Do zbrodni doszło 6 stycznia.

W raporcie ze zgłoszenia napisano, że policja otrzymała zgłoszenie w Pontiac na przedmieściach Detroit. Wystraszony partner Roryego wykręcił numer alarmowy 9-11 w poszukiwaniu pomocy, jednak po przyjeździe policji i natychmiastowym skierowaniu nieprzytomnego do szpitala stwierdzono zgon.

Policja poifnormowała, że para pokłóciła się i wdała w bójkę z powodu gry w Overwatch. Nie wyjaśniono jednak, co spowodowało, że partner Roryego wpadł w taki szał, że postanowił zabić swojego partnera, z którym był w związku 10 lat.

@too2pump4tv The Queen @Beyoncé On Tik Tok Awe Shiiit ‼️🐝🐝🐝💣❤️ #Fyp #ForYouPage #Beyonce #BeyonceChallenge #Mood #TeamAries #Aries #2Pump4Tv ♬ Freakumdresschallenge – b.beyonce

Rory Teasley przed śmiercią prowadził dosyć spory kanał na TikToku. Publikował tam filmy taneczne i komediowe. Obserwowało go ponad 200 000 osób i posiadał miliony wyświetleń swoich filmików.