Toronto i Sojourn. Co zdradzają grafiki koncepcyjne?

Wczoraj pisaliśmy o konceptach do mapy podwodnej pokazanych przez Andrew Menjivar na łamach portalu Artstation. Co ciekawe znajduje się tam jeszcze kilka artów, które odnoszą się do zapowiedzianej już mapy Toronto.

grafiki koncepcyjne mapy toronto w overwatch 2

W czwartek Andrew zatweetował mówiąc o tym, że świetnie się bawił projektując Toronto i nie może się doczekać, aż się tym z nami podzieli.
Poniżej podlinkował kilka grafik przygotowanych na rzecz tej mapki.

Co możemy z nich wywnioskować? Na pierwszej grafice widzimy protezy cybernetyczne, które można będzie kupić w jednym ze sklepów. Jak wiemy Sojourn, która najprawdopodobniej pochodzi z tego miasta sama ma wiele cybernetycznych usprawnień. Pocieszała między innymi Genjiego, że pomimo zmian jego ciała wszyscy widzą go jako osobę, a nie maszynę. Możemy więc spekulować, że Kanada, a przynajmniej Toronto będzie domem dla osób zajmujących się inżynierią biomedyczną, być może pomagających weteranom dojść do siebie po wojnie. Bohaterów ze sztucznymi kończynami jest już trochę, kto wie czy to nie kanadyjscy eksperci zaoferowali im swoją pomoc.

Widać również wyposażenie siłowni, a także specjalne lornetki przez, które można oglądać miasto. Penny press to natomiast automaty do wydawania gazet. Ciekawe, że pomimo całego postępu technologicznego, w świecie Overwatch prasa drukowana trzyma się nadal bardzo dobrze.

Spekulacji jest niewiele, ale też Blizzard nie bardzo daje nam o czym dyskutować. Kilka miesięcy temu pisałem o tym, kim będą nowi bohaterowie, jakie dostaniemy mapy, z kim przyjdzie nam walczyć, pewien że w tym momencie roku będziemy mieć już nowe informacje na temat nadchodzącej gry. Nieco się przeliczyłem, ale luty zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim prawdopodobnie beta sequela. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na Blizzcon 2021.