W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o dwukrotnym zwiększeniu liczby tokenów przyznawanych za oglądanie Overwatch League. I jak pokazują liczby można było zdobyć aż 250 tokenów.

Blizzard po przywróceniu możliwości zdobywania żetonów ligowych zorganizował akcję promocyjną, która miała zachęcić graczy do powrotu do oglądania rozgrywek ligowych w ramach Overweatch League. W tym roku gracze mogą zdobyć 5 żetonów za każdą obejrzaną godzinę, natomiast w miniony weekend liczba ta wynosiła aż 10 żetonów za każdą godzinę.

Biorąc pod uwagę koszt unikalnych, legendarnych i ograniczonych czasowo skórek z Overwatch League niektórzy gracze mogli uzbierać spokojnie na jedną z nich. Ci, którzy obejrzeli wszystkie mecze minionego weekendu mogli zdobyć ich aż 250. To sporo zważywszy na fakt, że rok temu trzeba było rozgrywki oglądać tygodniami aby zdobyć taką liczbę żetonów.

O zebranej liczbie żetonów poinformował mnie nasz czytelnik Brs, za co serdecznie dziękuję. Ja sam mimo faktu, że komórka rozładowywała mi się w trakcie nocnych rozgrywek (inteligentnie nie podłączyłem jej pod prąd) zdobyłem aż 170 żetonów. A to również spora liczba pozwalająca mi na zakup kolejnego skina (mając już kilkadziesiąt żetonów po zakupie Facetki w czerni).

Jeśli zatem nie chcecie wydawać około 44 złotych na skórkę warto czasem nawet zostawić włączoną aplikację z meczami Overwatch League aby żetony same z automatu się nabijały.

Tagi: ,