W miniony weekend można było zdobyć 250 tokenów ligowych w Overwatch

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o dwukrotnym zwiększeniu liczby tokenów przyznawanych za oglądanie Overwatch League. I jak pokazują liczby można było zdobyć aż 250 tokenów.

gracze nie otrzymali tokenów Overwatch League

Blizzard po przywróceniu możliwości zdobywania żetonów ligowych zorganizował akcję promocyjną, która miała zachęcić graczy do powrotu do oglądania rozgrywek ligowych w ramach Overweatch League. W tym roku gracze mogą zdobyć 5 żetonów za każdą obejrzaną godzinę, natomiast w miniony weekend liczba ta wynosiła aż 10 żetonów za każdą godzinę.

Biorąc pod uwagę koszt unikalnych, legendarnych i ograniczonych czasowo skórek z Overwatch League niektórzy gracze mogli uzbierać spokojnie na jedną z nich. Ci, którzy obejrzeli wszystkie mecze minionego weekendu mogli zdobyć ich aż 250. To sporo zważywszy na fakt, że rok temu trzeba było rozgrywki oglądać tygodniami aby zdobyć taką liczbę żetonów.

O zebranej liczbie żetonów poinformował mnie nasz czytelnik Brs, za co serdecznie dziękuję. Ja sam mimo faktu, że komórka rozładowywała mi się w trakcie nocnych rozgrywek (inteligentnie nie podłączyłem jej pod prąd) zdobyłem aż 170 żetonów. A to również spora liczba pozwalająca mi na zakup kolejnego skina (mając już kilkadziesiąt żetonów po zakupie Facetki w czerni).

Jeśli zatem nie chcecie wydawać około 44 złotych na skórkę warto czasem nawet zostawić włączoną aplikację z meczami Overwatch League aby żetony same z automatu się nabijały.