Wszystkie skiny, które zdobyliście znajdą się w Overwatch 2

Pojawienie się drugiej odsłony Overwatch spowodowała niemałe zamieszanie wśród osób, które kolekcjonują skiny. Jak zapowiada Blizzarda wszystkie skiny, które zdobyli gracze znajdą się w Overwatch 2.

skiny z overwatch 1 pojawią się w overwatch 2

Overwatch 2 co prawda nie ma jeszcze daty premiery jednak insiderzy coraz częściej leakują informacje dotyczące potencjalnych beta testów czy premiery gry. Według informacji zespołów Overwatch League, kolejny sezon ma być już rozgrywany na wersji testowej Overwatch 2, a co za tym idzie najpewniej w tym samym okresie będą już trwały beta testy gry.

Jednak część graczy obawia się o elementy kosmetyczne, które zdobyli bądź które kupili w ciągu ostatnich 5 lat. Overwatch 2 oficjalnie nie został ogłoszony jako update a odrębny produkt. Z kolei duża liczba informacji w sieci zdaje się sugerować, że Overwatch 2 będzie dużą aktualizacją do istniejącej już produkcji. Nic więc dziwnego, że gracze pytają o to czy zdobyte skiny przejdą do kolejnej odsłony gry.

Z odpowiedzią na to pytanie przyszedł AndyB, Community Manager Overwatch, który potwierdził, że wszystkie skiny, które zdobyto w Overwatch znajdą się w Overwatch 2. Informacja ta została opublikowana na łamach forum Battle.Net w temacie dotyczącym skinów.

Wszystkie Twoje skiny z OW1 będą w OW2.

AndyB

Rozwiewa to wszelkie wątpliwości dotyczące transferu elementów kosmetycznych. Pojawia się jednak pytanie czy gra nie jest przypadkiem tak długo projektowana przez fakt, że wiele ze skinów musi przejść dodatkowe modyfikacje graficzne by pasować wizualnie do drugiej odsłony gry. W końcu jak dobrze wiemy większość bohaterów przejdzie modyfikacje podstawowych skinów. A wiele innych skinów w grze będących nawet samymi rzadkimi recolorami czy epickimi skinami ma tą samą strukturę co skiny klasyczne.