Wyciekło mini wydarzenie z udziałem Ashe – Ostatki! Brak bohatera w marcu?

Wczoraj w sieci pojawiły się przecieki, z których wynika, że Ashe otrzyma swoje mikro wydarzenie o nazwie Ostatki!

Ashe, Wdowa i Baptiste śpiewają karaoke w Overwatch

Przed nami najpewniej kolejne mini wydarzenie w Overwatch. Wczorajszego dnia przez błąd na platformie Twitch, jeden z użytkowników otrzymał nagrody za dotychczas nieujawnione mikro wydarzenie w Overwatch – Ostatki.

Oznacza to, że już niedługo otrzymamy nową skórkę dla Ashe, kilka sprejów i ikonę gracza za udział w wyzwaniu, w którym wystarczy wygrać dziewięć razy jakikolwiek mecz w Szybkiej grze, grze rankingowej czy Salonie Gier.

Nowe mini wydarzenie będzie nawiązywać do okresu karnawału stąd nagrody, które będą zdobywać gracze poświęcone są zabawie.

Od razu rozwiewam Wasze wątpliwości, to nie jest fejk. Osoba, która otrzymała powyższe nagrody nagrała filmik, gdzie prezentuje nagrody na stronie Twitch.TV.

Przyznam się, że już czekam na to wydarzenie, jako że Ashe jest jedną z moich ulubionych postaci i chętnie zdobędę nowego skina dla tego bohatera.

Oznacza to jednak, że w marcu nie otrzymamy bohatera. Trochę szkoda aczkolwiek w nowym wyzwaniu z całą pewnością poznamy jakąś historię związaną z Ashe i być może McCree.