Zebrałem 1000 loot boxów w Overwatch

W końcu mogę to powiedzieć. Zachomikowałem ponad 1000 loot booxów w Overwatch!

nowe elementy kosmetyczne w Overwatch 2

Ci z Was, którzy zaglądają na nasze streamy na Twitchu wiedzą, że od dawna chomikuję skrzynie w Overwatch. Jeszcze w grudniu zapowiadałem też, że będziemy planowali zrobić coś z tej okazji. Oficjalnie, zebrałem aż 1000 loot boxów w Overwatch i jestem jedną z niewielu osób na świecie, która tego dokonała.

Przyznam się Wam, że ciężko było zdobyć je wszystkie. A kiedy zbliżałem się do końca jeszcze bardziej trafiał mnie kryzys polowania na nie. Mimo wszystko jest to dosyć ciężkie do osiągnięcia kiedy nie możesz pozwolić sobie na codzienną grę, a z kolei codzienna gra staje się bardzo monotonna aby zdobyć te 15-25 skrzyń tygodniowo.

Na szczęście udało się i myślę aby zrobić coś szczególnego z tej okazji. Planuję zorganizować zbiórkę charytatywną, w której zbieralibyśmy środki na jakiś szczytny cel. Nie uda mi się dziś na WOŚP, ale jest znacznie więcej równie pięknych akcji, które możemy jako polska społeczność wesprzeć.

Rzecz jasna chciałbym wspólny cel zrealizować z Wami zatem jeśli chcielibyście wesprzeć konkretną akcję charytatywną napiszcie nam jakiego rodzaju to akcja miałaby być.

I pytanie zasadnicze, czy podczas streamu z openingiem tego tysiąca skrzyń dołożycie swoją cegiełkę w postaci donejtu na ten cel ;)?