Zenyatta i Genji jako Merlin i Król Artur na świetnych konceptach skinów

Legenda o Excaliburze i rycerzach okrągłego stołu znana jest niemal wszystkim. Jeden z fanów postanowił stworzyć świetny koncept Zenyatty i Genjiego jako Merlina i Króla Artura.

merlin i król artur w Overwatch

Historia legendy arturiańskiej niejednokrotnie była ekranizowana w animacjach czy filmach kinowych. Ostatnim filmem jest produkcja z 2017 roku, w której udział wzięli gwiazdy Hollywood i popularnych telewizyjnych seriali: Charlie Hunnam (Wikingowie), Jude Law (Repo Man, Sherlock Holmes), Djimon Hounsou (Wyspa, Gladiator), Eric Bana (Hulk, Monachium) czy Aidan Gillen (Gra o Tron, Peaky Blinders).

Nie dziwne więc, że fani chcieliby zobaczyć w grze nawiązanie do króla Artura, rycerzy okrągłego stołu i samego Merlina. Jeden z fanów przygotował ciekawy koncept, w którym Zenyatta pojawia się pod postacią Merlina, natomiast Genji jako Król Artur dzierżący mityczny miecz Excalibur.

Overwatch już niejednokrotnie odnosił się do rycerskości. Zarówno Brigitte i Reinhardt otrzymali już rycerskie skiny, natomiast Genji mógł już pochwalić się chińską skórką władcy bestii, Baihu, w której dzierżył potężny miecz. Ale skórka prezentująca złotą zbroję z pewnością mogłaby prezentować się perfekcyjnie, szczególnie, że jego smok można byłoby wtedy zamienić na lwa, co jeszcze bardziej zachwyciłoby fanów.