Zmarł Rookie 2020 Overwatch League

Smutną wiadomość przekazała organizacja Philadelphia Fusion. Zmarł Kim "Alarm" Kyeong-Bo - Rookie of the 2020 w Overwatch League.

zmarł alarm, zawodnik overwatch league

Dzisiejszy dzień rozpoczyna się żałobą. Znany zawodnik Philadelphia Fusion, Kim „Alarm Kyeong-Bo”, który w 2020 roku otrzymał tytuł najlepszego nowego zawodnika ligi, zmarł w wieku 20 lat. Informację publicznie przekazała organizacja na łamach swojego profilu na Twitterze.

Kim grał na pozycji flex support podczas rozgrywek Overwatch League. Poza tytułem Rookie 2020 był nominowany do tytułu Najbardziej wartościowego zawodnika oraz do nagrody Role Stars. Przed rozpoczęciem gry dla Philadelphia Fusion był zawodnikiem akademii tej samej organizacji. Informacja jest o tyle smutna, że jeszcze kilka tygodni temu organizacja informowała o powrocie zawodnika do rozgrywek w 2022 roku.

Jesteśmy zdruzgotani i załamani informacją o śmierci Kima „Alarm” Kyeon-Bo. Alarm był sercem i duszą naszej organizacji i nasze myśli i modlitwy są z jego rodziną i przyjaciółmi podczas opłakiwania tej tragicznej straty.

Nie są znane przyczyny śmierci zawodnika.