Znikające skiny z Overwatch 2 – spokojnie, powrócą

Od wczorajszej premiery Overwatch 2 zmaga się ze sporymi problemami serwerowymi. Ale uspokajam, gracze, którym zniknęły skiny z pierwszej części gry powrócą.

znikające skiny w Overwatch 2

Wczorajszego wieczora odbyła się premiera Overwatch 2. Standardowo jak przy większości Blizzardowych premier, tak i w Overwatch 2 nie obyło się bez poważnych problemów z serwerami i ogromnymi kolejkami. Gdzieniegdzie gracze musieli oczekiwać w ponad 50 tysięcznych kolejkach, a czasami i tak po zejściu tej liczby do 0 gra resetowała licznik lub crashowała się. Największym problemem są jednak znikające skiny, które powinny zostać przeniesione z pierwszej części gry do sequela.

Serwery Overwatch 2 płoną

Premiera Overwatch 2 okazała się tak dużym wydarzeniem, że Blizzard w ogóle nie poradził sobie z natłokiem graczy. Dodatkowo serwery gry przeżywały dwukrotny atak DDOS co utrudniało komunikację między platformą, a graczami, a Ci musieli stać w kilkudziesięciotysięcznych kolejkach. Ba, niektórym wczoraj w ogóle nie udało się uruchomić gry, ale dziś mają dodatkowe inne problemy, o których zaraz.

Jak wynika z oficjalnych komunikatów dewelopera, cały czas trwają prace nad stabilnością.

Problemy z płatnościami w Overwatch 2

Od premiery gry występują ciągłe problemy z płatnościami w Overwatch 2. Niektórym przez pewien czas nie aktywowało Pakietu Posterunku, innym zaś nie aktywowało zakupionych skinów czy płatnej przepustki bojowej.

Na szczęście jest to tymczasowy problem, który zostanie wkrótce rozwiązany. Jeśli zatem martwicie się o swoje pieniądze uspokajam, zakupy powinny się Wam aktywować. Jednak do momentu rozwiązania problemów ze stabilnością serwerów należy wstrzymać się z wszelkimi płatnościami za cokolwiek w grze.

Mój Pakiet Posterunku został już aktywowany na moim koncie także powoli wszystko będzie wracało do normy.

Brakuje mi kupionych skinów z Overwatch 1

Problem z przenosinami skinów z Overwatch 1 do Overwatch 2 również wynika bezpośrednio z niewydolnych serwerów i ataków DDOS. Wasza kolekcja skórek i elementów kosmetycznych, które zdobyliście w Overwatch 1 powinna przejść do Overwatch 2. Również w przypadku gdy posiadaliście tą kolekcję np. na Xboxie, a chcecie kontynuować na Playstation czy PC. Wszystkie skórki wrócą na Wasze konto. Bez obaw.

Blizzard nie radzi sobie ostatnio z kolejnymi problemami. Niedawna premiera World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic pokazała, że serwery są niewydolne, a kolejkowanie graczy niekoniecznie się sprawdza w badaniu ich odporności emocjonalnej…