Snoop Dogg trafi do Call of Duty Warzone, Call of Duty Vanguard i Call of Duty Mobile

Znany amerykański raper Snoop Dogg pojawi się w grach Call of Duty Warzone, Call of Duty Vanguard i Call of Duty Mobile.

snoop dogg trafi co Call of Duty Warzone, Call of Duty Vanguard i Call of Duty Mobile

Marka Call of Duty radzi sobie bardzo dobrze dzięki premierom Call of Duty Warzone i Call of Duty Mobile. Dzięki częstym aktualizacjom i nowej zawartości gracze chętnie grają w obie produkcje jak i wydają na nie ogromne pieniądze. Activision ogłosiło, że Snoop Dogg, znany amerykański raper pojawi się we wszystkich wyżej wymienionych trzech produkcjach w Call of Duty.

Jak informuje Activision na blogu informacyjnym gry, raper zostanie wprowadzony do gry jako nowy Operator. Pierwszą grą będzie Call of Duty Mobile. Snoop Dogg zawita tam już 1 kwietnia i mimo, że mógłby to być Prima Aprilisowy żart to nim w rzeczywistości nie będzie. Rozpocznie się wtedy 3 sezon rozgrywek w mobilnej produkcji CoD w systemie Lucky Draw, na który będzie trzeba przeznaczyć walutę CP. Nowy operator będzie posiadał również broń w postaci legendarnego SMG, który jest pozłacany i udekorowany diamentami. Broń posiadać ma również nowy efekt po wyeliminowaniu przeciwników.

Jeśli zaś chodzi o Call of Duty Vanguard i Call of Duty Warzone, nowy operator będzie dostępny w grze 19 kwietnia od godziny 18:00. Bohater dodany do obu pozycji będzie posiadał aż 10 itemów, trzy ekskluzywne dla Vanguarda jak i pełną ścieżkę progresji (Weapon XP, 3 różne skiny oraz inne elementy kosmetyczne).

Nie jest to pierwszy raz kiedy Snoop Dogg pojawia się w Call of Duty. Już wcześniej raper był obecny w grze dzięki paczce z kwestiami głosowymi w Call of Duty Ghosts.

Źródło: callofduty.com