Battle Pass trafi do Valorant

Aktualnie w wielu popularnych grach pojawia się Battle Pass. Valorant również będzie go posiadał!

battle pass valorant

Battle Pass pozwala graczom na zdobywanie nowych elementów kosmetycznych za osiąganie kolejnych poziomów bądź wykonanie konkretnych zadań w grze. Jest to mechanika często stosowana w grach free-to-play, dzięki której deweloperzy za niewielką opłatą oferują nową zawartość, a gracze chętniej i dłużej pozostają przy produkcji.

Valorant jako gra free to play pozbawiona loot boxów musi w jakiś sposób zostać zmonetyzowany. Pierwszym systemem będzie możliwość zakupu skinów broni, o których pisaliśmy już wcześniej.

https://blizzplanet.pl/valorant/valorant-bez-skinow-postaci-ale-ze-skinami-broni/

Co zawiera Battle Pass w Valorant?

Według informacji jakie posiada portal Polygon, deweloperzy z Rito potwierdzili, że Battle Pass znajdzie się w Valorant. Nie podano jednak żadnych dodatkowych szczegółów taki jak jego cena, czy chociażby zawartość.

Wiemy za to, że na 100% będą to skiny broni. Nie ma co czekać na skiny bohaterów, które nie są planowane na ten moment, ale być może w grze znajdą się unikatowe spreje, komunikaty bohaterów czy emotki. Niepotwierdzone, aczkolwiek niemal pewne zdają się być zawieszki na broń, które znane są już z Apex Legends.