Betę Valorant możecie otrzymać już w ten piątek!

Jak informuje Head of Publishing w Riot Games, już w najbliższy piątek gracze będą mogli zdobyć dostęp do bety Valorant!

W poniedziałek deweloperzy informowali, że gracze będą mogli polować na dostęp do bety od 7 kwietnia gdy wybrani streamerzy rozpoczną swoje podboje w grze. Natomiast we wtorek informacja została sprostowana przez Wiktora Cegłę, Head of Publishing w Riot Games, który potwierdził, że już w najbliższy piątek tj. 3go kwietnia gracze będą mogli oglądać streamy Valorant i mieć szansę na uzyskanie dostępu do beta testów Valorant.

Gdzie zdobywać dropy Valorant na Twitchu?

Dropy będą uruchomione u wielu influencerów na całym świecie. W Polsce również wielu przedstawicieli Twitcha będzie wspomagało graczy przy zdobywaniu dropów w postaci dostępu do beta testów gry. Wśród tych największych są już potwierdzeni Lothar i Izak natomiast również wśród naszej społeczności portalowej znajdziecie jednego przedstawiciela, który będzie miał uruchomione dropy. Jest nim Teko, z którym współpracujemy już od dłuższego czasu. Teko miał to szczęście, że zakwalifikowano go do zamkniętych pokazów gry dzięki czemu załapał się na listę dropów.

Oglądaj użytkownika TeKo_OW na żywo na www.twitch.tv

Jeżeli zatem polujecie na betę koniecznie oglądajcie stream u Teko czy innych wybranych streamerów, którzy będą mieć uruchomione dropy.