Bomb site, skille jak granaty w CS:GO i zakup umiejętności i broni w Project A

Najnowszy FPS Riot Games, Project A niedawno miał zamknięte testy w Dublinie. Zaproszeni goście zdradzili co znajdzie się w grze. A wśród nich bomb site, skilla jako granaty w CS:GO oraz zakup umiejętności i broni.

Znamy coraz więcej szczegółów na temat nadchodzącej produkcji od Riot Games. Project A ma duże szanse na sukces po zebraniu pozytywnych opinii od zaproszonych tam znanych person ze sceny Counter-Strike.

Gra sama w sobie ma bardzo mocno przypominać CSa i skupiać się na umiejętnościach mechanicznych graczy. Podstawą będzie tu zakup odpowiednich broni, które będą jednakowe dla wszystkich klas postaci. Jedyna różnica między postaciami będzie taka, że będziemy na początku każdej rundy kupowali umiejętności w ten sam sposób jak bronie. I według słów Izaka:

Umiejętności w Project A przypominają bardziej granaty w Counter-Strike: Global Offensive.

Podczas swojego streamu dodał również, że umiejętności mają być jedynie dodatkiem do arsenału postaci i nie będą pełniły kluczowej roli w grze. Wszystko odbywać się będzie poprzez sklep podobny do tego, który widzimy w CSie.

Kolejnym podobieństwem do CSa będzie tryb paki. Gracze będą w dwóch drużynach walczyli o kontrolę nad miejscem podłożenia ładunku i podobnie jak w CSie wygra drużyna, która powstrzyma jego podłożenie bądź doprowadzi do skutecznej detonacji. Każda drużyna składać się ma z 5 zawodników.