Dr Disrespect: Zawiodłem się na Valorant

Valorant zbiera skrajne opinie po premierze zwiastuna z drugiego marca. Dr Disrespect jest wręcz zawiedziony tym co zobaczył.

dr disrespect zawiedziony valorant

Jeden z najpopularniejszych na Twitchu streamerów, Dr Disrespect ostatnimi czasy testuje różne gry. Jako spec od FPSów skupia się głównie na tych produkcjach i ostatnimi czasy zaczął grywać w Overwatch co nie wychodziło mu na dobre.

Podczas jednego ze streamów publika poprosiła o wypowiedzenie się na temat Valorant. Doktor postanowił odpalić dostępny publicznie trailer bo sam miał spore oczekiwania, ale to co zobaczył raczej ich nie spełniło.

Gdy tylko zobaczył rzucane umiejętności z miejsca rzucił „Co my ku*** oglądamy”. Po zobaczeniu zwiastunu musiał zebrać myśli, ale widać było, że to nie to czego oczekiwał.

Nie jestem zły na to co zobaczyłem. Jestem po prostu zawiedziony. Ale uwaga, jest za wcześnie [na oceny, przyp. red], zobaczymy jak to się rozwinie. Pracowali nad tym dosyć długo. Jestem pewien, że gra jest zbalansowana i wiem, że odczucia z gry też takie będą.

Dr Disrespect zgodził się ze swoją publiką, że Valorant bardzo mocno czerpie inspiracji z Counter-Strike. Jak sam dodał, Valorant to nie jest odkrywanie koła na nowo. Nie zaskoczyło go w żaden sposób.

Valorant ma mieć swoją premierę w lato 2020 roku ze startującymi beta testami w niedługim czasie.