G2 z rosterem w Valorant i Mixwellem na pokładzie

Jedna z największych na świecie organizacji oznajmiła uruchomienie własnej sekcji Valorant. Ujawniono również, że w składzie znalazł się Mixwell, były pro gracz Counter-Strike: Global Offensive.

mixwell kapitanem drużyny Valorant G2

Powiększa się grono organizacji, które postanowiły postawić swoje pierwsze kroki w Valorant. Przed G2 zrobiło to już Sentinels oraz 100 Thieves, które w swoich składach pozyskały kolejno Sinatrę z Overwatch League oraz Hiko, który ostatnio grał dla Rogue.

O oficjalnym ogłoszeniu poinformował CEO G2, Carlos „ocelote” Rodriguez, który powiedział:

Valorant jest naprawdę świetną grą, w którą lubię grać i oglądać. G2 będzie miało mistrzowski skład, a wszystko rozpoczyna się od Mixwella.

Mixwell przed przejściem na CSową emeryturę przez kilka miesięcy reprezentował barwy Cloud9. Od rozpoczęcia bety Valorant skupił się mocno na rozgrywkach w tym tytule wygrywając jednocześnie europejską edycję Twitch Rivals. Jest również chyba najbardziej rozpoznawalną gwiazdą hiszpańskiego esportu.

W G2 Mixwell pełni rolę kapitana drużyny i to właśnie on będzie odpowiedzialny za zbudowanie składu, który pozwoli mu sięgnąć po kolejne trofea.