Leak trybu Deathmach FFA w Valorant

Wraz z nową aktualizacją gracze doczekają się już wkrótce nowego trybu w Valorant, którym ma być Deathmatch FFA. W grze pojawił się kolejny leak dotyczący trybu!

leak deathmatch valorant

Od premiery gry, która odbyła się 2 czerwca, gracze mają do dyspozycji jedynie trzy tryby gry: rozgrywkę Nierankingową, Rankingową i Gorączkę Spike. Jak się jednak okazuje to za mało dla najbardziej zagorzałych fanów gry i deweloperzy już jakiś czas temu informowali, że w grze pojawi się tryb Deathmatch.

Niestety do tej pory nie wiedzieliśmy jaką formułę przyjmie owy tryb. Deathmach najczęściej występuję w dwóch trybach: free-for-all, w którym gramy każdy na każdego oraz team deathmatch, w którym dwie drużyny ścierają się między sobą odradzając się za każdym razem po eliminacji.

Najnowszy leak ujawnił więcej informacji o nadchodzącym trybie Deathmatch w Valorant. Dataminer o nicku MangOeLeaks zebrał absolutnie wszystkie informacje o zmianach wprowadzonych w kodzie gry po aktualizacji gry do wersji 1.04. Gaven, Split i Bind będą mapami, na których rozgrywane będą mecze w trybie Deathmatch.

Powyższe linijki kodu ujawniają, że Deathmatch będzie posiadał kilka faz gry. Jedną z nich ma być rozgrzewka. Nie wiemy jednak czy respawny graczy będą losowe czy będą pojawiać się jedynie w konkretnych miejscach. Nie wiemy również jak będzie wyglądała faza zdobywania broni i czy umiejętności będą tam grały jakąkolwiek rolę.

Kiedy premiera trybu Deathmatch w Valorant?

Data premiery trybu Deathmatch w Valorant nie została jeszcze ustalona. Sugeruje się jednak, że tryb pojawi się wraz z premierą Drugiego Aktu w Valorant. Akt I ma zakończyć się 2 sierpnia i wraz z nową aktualizacją w grze ma pojawić się masa nowości wraz z nowym bohaterem.

Premiera Aktu II będzie więc idealnym terminem na pojawienie się trybu Deathmatch w Valorant. Deweloperzy Riot Games od samego początku zapowiadali, że kazdy akt będzie wiązał się z dużymi aktualizacjami i nowościami w grze.

Jednak póki sam Riot tego nie potwierdzi uznajcie datę premiery tego trybu za spekulację.