Pierwsze spojrzenie na nową mapę w Valorant. Przerobiony obszar treningowy

Potwierdzają się plotki dotyczące nowej mapy w Valorant. Ascent bo tak się nazywa jest po części przerobionym obszarem treningowym.

nowa mapa w valorant

Riot Games przy okazji prezentacji nowej agentki w Valorant zaprezentowało mapę, która towarzyszyć nam będzie w grze podczas premiery. Poznaliśmy więcej szczegółów, które potwierdzają naszą poprzednią tezę, jest to przerobiony obszar treningowy gry!

Pierwszym argumentem przemawiającym za tym jest widok minimapy, który prezentuje się identycznie jak ten widoczny w obszarze treningowym gry.

Minimapa mapy Ascent
Obszar treningowy (lewy górny róg)

Dodatkowo fani zauważyli jeden bardzo ważny element, który jest niemalże identyczny. Został zmieniony dosłownie odrobinę ale dalej prezentuje się niemalże identycznie.

Potwierdza to tym samym plotki o przerobionym obszarze treningowym oraz informacje od deweloperów, którzy twierdzili, że nowa mapa w Valorant to tak naprawdę najstarsza i ta, którą doskonale już znamy.

Z tej strony serdecznie nie pozdrawiam głównego hejtera naszego portalu, który użył poprzedniego naszego newsa z leakami dot. tej mapy, jako argument wprowadzania ludzi w błąd…

Premiera Valorant odbędzie się już jutro, 2 czerwca.