Pokimane twierdzi, że Valorant będzie gwoździem do trumny dla Overwatch

Zdaje się, że deweloperzy z Riot Games jasno określili jaka gra będzie bezpośrednim konkurentem Valorant, ale najwyraźniej streamerzy mają odmienne zdanie. Pokimane twierdzi, że Valorant zmiecie Overwatch.

pokimane valorant to gwóźdź do trumny overwatch

Pokimane to jedna z najpopularniejszych streamerek na Twitchu. Niedawno ogłosiła, że związuje się na kilka lat z Twitchem gdzie będzie streamowała swoje rozgrywki na wyłączność. Podczas rozmowy w Offline TV Podcast prowadzący program rozmawiali z Pokimane o Valorant i tym jak gra będzie wyglądała po premierze. W trakcie rozmowy powiedziała, że to nie CS, a Overwatch najbardziej ucierpi na premierze Valorant.

Sądzę, że [Valorant, przyp.red.] uśmierci Overwatch (…) Im więcej o tym myślę, o upadku Overwatch, to [premiera Valorant, przyp. red.] będzie gwoździem do jej trumny.

Całość możecie obejrzeć na poniższym materiale.

W trakcie rozmowy padły jeszcze zarzuty o gigantyczne kwoty slotów franczyzowych oraz beznadziejnym, według rozmówców systemie ligowym, który zmusza graczy do przemieszczania się pomiędzy miastami by rozgrywać mecze.

Jak z pierwszy można się zgodzić tak z przelotami na mecze nie widzę tu zbytnio problemów. Drużyny aktualnie przez nowy system nie rozgrywają meczów co tydzień, zatem nie zachodzi tu problem przemęczenia. Owszem loty mogą być męczące, jednakże wszystkie europejskie drużyny rozgrywają mecze w Stanach Zjednoczonych.

Niemniej jednak najbliższe miesiące pokażą czy Overwatch utraci znaczną liczbę graczy dla nowej darmowej produkcji Riot Games.