Producent Valorant ostrzega: gracze będą czekali w kolejce do gry

Już dziś o 14 startują serwery Valorant. Gracze, którzy liczą na szybką wbitę na serwery mogą czekać w długich kolejkach.

nowości valorant

Beta testy i premiery gier zawsze mają pewien problem. Deweloperzy nie są w stanie odpowiednio zabezpieczyć przepustowości łącz czego efektem są padające serwery, lagi i wszelkiej maści problemy. Połowicznym rozwiązaniem jest kolejkowanie graczy, którzy oczekują na dostęp do gry.

W taki sposób najpewniej będzie wyglądał start dzisiejszych beta testów. Anna Donlon, producentka Valorant w Riot Games wczorajszego dnia zamieściła nagranie, w którym opowiada graczom o nadchodzącej becie, bugach jakie gracze mogą wyrwać oraz o opóźnieniu z dołączeniem do gry nowych graczy. Wszystko przez wzgląd na panującą pandemię koronawirusa, która zmusza do spowolnienia gospodarczego i funkcjonowania firm.

Od dewelopera

Chociaż czasy są niepewne, zespół VALORANT wciąż optymistycznie podchodzi do zamkniętej bety i stara się, żeby była ona dostępna dla jak największej liczby graczy. Anna Donlon, producent wykonawczy, przekaże Wam informacje prosto ze swojego domu.

Opublikowany przez Valorant – Polska Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Także każdy gracz musi liczyć się z długimi kolejkami dostępu do gry.

Jeśli chcecie fajnie spędzić czas przy Valorant podczas gdy będziecie polować na dropy, wpadnijcie na kanał RushingTurtles gdzie będziecie wraz z Teko cisnęli rozgrywki w tramie!

Dropy będzie można zdobyć od godziny 14:00, a my zaczynamy nasz stream już o 13:30!