[Przeciek] Pierwsza klasa w Valorant to Wartownik. Znamy jego umiejętności!

Wczorajszego wieczora nastąpił kolejny przeciek z najnowszej produkcji Riot Games. Ujawniono klasę Wartownika i jego nazwę Sage. Dodatkowo wiemy jakie ma umiejętności.

valorant sage wartownik umiejętności

Valorant czy jak nam póki co łatwiej Project A, zbliża się do dużych ogłoszeń na drugiego marca. Dokładnie w poniedziałek mamy poznać znacznie więcej szczegółów na temat najnowszej strzelanki Rito.

Nie dziwi mnie to, że pojawiają się przecieki. Wiemy w końcu jak nazywa się pierwszy bohater gry, jaką klasę reprezentuje i jakie ma umiejętności. A wszystko dzięki zrzutowi ekranu, z którego swobodnie mogliśmy wyciągnąć dane dotyczące umiejętności Sage.

Wartownik – pierwsza klasa postaci w Valorant

Bohaterowie Valorant będą unikalni. Każdy z nich mimo, że będzie miał możliwość używania tych samych broni, znajdzie w swoich zasobach zupełnie inne umiejętności, które będą kupować przy okazji każdej rozpoczynającej się rundy.

Pierwszą zaprezentowaną klasą jest Wartownik/Strażnik (Sentinel). W grze będzie posiadał imię Sage, a jego umiejętność ultymatywna będzie niemal identyczna jak ta, którą posiada Łaska w Overwatch – Wskrzeszenie. Poniżej prezentujemy cztery umiejętności Wartownika:

  • Barrier Orb – umiejętność pozwalająca na rzucenie bariery w kształcie kuli.
  • Slow Orb – pozwala rzucić kulę spowolnienia, która wybuchając spowalnia wszystkich przeciwników znajdujących się w obszarze działania umiejętności.
  • Healing Orb – kula rzucona na sojusznika pozwala na jego leczenie, a alternatywne działanie umiejętności pozwala użyć jej na samym sobie,
  • Ressurection – pozwala przywrócić do życia sojusznika z pełnym HP

A tak prezentuje się panel informacyjny dotyczący postaci.